• Ashleigh & Burwood

  • Parametry

Subtelny zapach w domu

Ashleigh & Burwood to firma z Wielkiej Brytanii, specjalizująca się w wytwarzaniu produktów zapachowych, powstała w Londynie w 1993 roku. W tej niezwykłej manufakturze powstają projekty nowoczesne i klasyczne w formie produktów zapachowych do domu – lampy zapachowe, perfumy do wnętrz, naturalne świece zapachowe, karafki zapachowe. W katalogu produktów znajdziemy ponad 100 wyjątkowych pozycji. Starannie dobrane olejki eteryczne tworzą kompozycje o interesujących i nietuzinkowych zapachach.

Używając świec zapachowych należy pamiętać również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Produkt należy stawiać na powierzchni dostatecznie odpornej na wysoką temperaturę. Jeśli długość knota przekracza 5 mm, należy go przyciąć. Należy się upewnić, że świeczka znajduje się w dostatecznej odległości od wszelkich materiałów łatwopalnych lub źródeł ciepła. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Jak używać świeczkę

Zapalonej świeczki nie wolno nigdy pozostawiać bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Między zapalonymi świeczkami należy zostawić co najmniej 20 cm odstępu. Świeczki nie należy palić dłużej niż 4 godziny. Kiedy świeczka jest zapalona, nie przechylać jej. Nie wolno dopuścić, by płomień dotykał ścianek naczynia. Jeśli warstwa świeczki jest mniejsza niż 1 cm, trzeba ją zgasić i nigdy nie dopuszczać, żeby świeczka wypaliła się aż do samego końca. Świeczkę gasić delikatnym dmuchnięciem.

Chcesz poczuć subtelny aromat w całym domu? Sklep ROBI24.pl zaprasza.