• Blade 330X RTF Mode 2

Symbol: BLH4000
1785.96
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Elektro śmigłowiec RC średniej klasy Blade 330X RTF dla pilotów, którzy chcą wkroczyć do wielkiej akrobacji. Najwyższe opracowanie, zasilanie popularnym akumulatorem LiPol 11.1V 2200mAh, sztywne łopaty węglowe, bardzo mocne serwa cyfrowe z metalową przekładnią dla ostrych i precyzyjnych odpowiedzi na sterowanie. Model śmigłowca Blade 330X jest napędzany mocnym silnikiem trójfazowym E-flite 440H 4200 obr/min/V oraz regulatorem 45A. W zestawie znajduje się również ładowarka i zaprogramowany nadajnik Spektrum DXe (wersja setowa DXe jest zmodyfikowana dla potrzeb modelu, nie musi posiadać wszystkich elementów sterujących i funkcji jak nadajnik DXe sprzedawany oddzielnie)

Konstrukcja Blade 330X

Model jest skonstruowany dla pilotów, którzy chcą trenować akrobację większym, ale dostępnym cenowo śmigłowcem. Dlatego konstrukcja jest przystosowana tym wymaganiom. Nawiązuje swoją konstrukcją sprawdzony typ Blade 450. Szkielet wykonany jest z sztywnego i solidnego tworzywa, rura ogonowa z aluminium oraz napęd wirnika ogonowego rzemieniem. Co jest nowe, to przede wszystkim elektronika, którą tworzy zaprogramowany odbiornik Spektrum AR636A oraz nadajnik Spektrum DXe.

Odbiornik Spektrum AR636A

System sterowania śmigłowca zapisany jest w odbiorniku AR636A. Odbiornik zawiera dostosowany software, który umożliwia bezproblemowe sterowanie modelu również mniej doświadczonym pilotom. Oczywistością jest możliwość ustawienia parametrów stabilizacji zarówno cykliki jak i wirnika ogonowego. Zmiana parametrów jest łatwa - za pomocą nadajnika. Jeśli posiadacie nadajnik Spektrum drugiej generacji, to parametry stabilizacji są podane na ekranie telemetrii.

Napęd wirnika ogonowego paskiem

Śmigłowiec RC Blade 330X posiada wirnik ogonowy napędzany paskiem. Zaletą tego napędu jest bezsprzecznie to, że jest w stanie wybaczyć błędy pilotażu - przy zablokowaniu wirnika ogonowego nie dojdzie do uszkodzenia kół zębatych, ale tylko do uślizgu zębów paska.

Serwa cykliki z metalową przekładnią

Cyklika śmigłowca jest sterowana trzema cyfrowymi serwami z metalową przekładnią. Koła zębate są o wiele bardziej wytrzymałe i niezawodne niż plastikowe, przy awariach zwykle nie dojdzie do ich uszkodzenia.

Sprawdzony silnik trójfazowy E-flite 440H

Napęd śmigłowca zapewnia mocny trójfazowy silnik z wirującym kołnierzem E-flite 440H z trójfazowym regulatorem 45A posiadającym modulowane źródło zasilania BEC.

Zębatka silnika wraz z kołem odbiorczym maja skośne uzębienie. Zaletą skośnego uzębienia jest płynniejsza praca i mniejsza podatność na uszkodzenia zębów.

Niskie koszty eksploatacji

Firma Horizon Hobby postanowiła powtórzyć to, co powodowało duże powodzenie śmigłowców Blade 400 i 450 - niskie koszty eksploatacji. Śmigłowiec Blade 330X można użytkować na standardowych akumulatorach LiPol 11.1V 2200mAh, który jest używany w wielu innych modelach.

Setowy nadajnik Spektrum DXe

W zestawie znajduje się setowy nadajnik Spektrum DXe. Nadajnik dostarczany z modelem jest zmodyfikowany na potrzeby modelu, tj. nie jest wyposażony we wszystkie przełączniki i nadajnik nie może pracować jako nadajnik nauczyciela w bezprzewodowym systemie uczeń-nauczyciel!

Nadajnik za pomocą aplikacji Spektrum Programmer w pełni programowalny, tj można zmienić mode, ustawić rewersy, subtrymery, końcowe punkty, expo czy wczytać specjalne ustawienie dla danego modelu.

Własności śmigłowca Blade 330X
 • Ulubiona wielkość "450" (oznaczenie 330 w nazwie znaczy długość łopat mm, a nie wielkość modelu)
 • Konstrukcja pochodzi ze sprawdzonego śmigłowca 450
 • Wykonanie głowicy flybarless oznacza prostszą konstrukcję, niższą masę i lepszą odpowiedź
 • Skośne uzębienie daje cichszą pracę i jest mniej narażone na uszkodzenia
 • W zestawie zaprogramowany nadajnik Spektrum DXe
 • Laminatowa kabina z ostrym ubarwieniem
 • Serwa cykliki w z metalową przekładnią
 • Węglowe łopaty głównego wirnika
 • Możliwość zmiany ustawienia parametrów stabilizacji docenią zaawansowani piloci śmigłowców, którzy będą chcieć Blade 330X wyregulować dokładnie według swoich życzeń.
 • Szerokie możliwości tuningu - aluminiowe elementy cykliki czy kolorowe łopaty wirnika ogonowego.
 • Wszystko jest złożone i przygotowane do lotu.

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC śmigłowca Blade 330X z zainstalowanym odbiornikiem RC AR636A, trójfazowym silnikiem 440H 4200 obr/min/V, regulatorem 45A oraz serwami. Nadajnik RC Spektrum DXe (wersja setowa) w mode 2. Akumulator LiPol 11.1 V 2200mAh oraz ładowarka. Wszystko potrzebne znajduje się w zestawie.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/BLH4000-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Masa 774g
Długość 870mm
Wysokość 225mm
Baterie LiPol 3S 11.1V 2200mAh 30C
Średnica wirnika 725mm
Średnica wirnika ogonowego 155mm
Długość łopat 325mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie