• Blaze EP Plug & Play

Symbol: RA-STM090
Brak towaru
725.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Blaze - Hotliner z EPO, który tą kategorię przynosi wszystkim, którzy lubią szybki lot i dynamiczne zakręty. Jest produkowany w wersji z silnikiem lub jako szybowiec i jest bardzo uniwersalny. W wersji silnikowej możecie latać prawie tak długo, jak tylko chcecie. Wysoka moc silnika wystrzeli model wysoko w powietrze. Szybowiec możecie holować i latać w termice lub latać na zboczu.

Dzięki przemyślanej konstrukcji z EPO i węgla osiągnięto niewiarygodną sztywność dla szybkiego lotu i figur akrobacyjnych.

Skrzydło i usterzenie są mocowane za pomocą śrub co czyni montaż bardzo prostym i szybkim. Skrzydło posiada trzy wewnętrzne węglowe dźwigary, które sa rozmieszczone tak, aby była zapewniona sztywność i pewne przymocowanie skrzydła. Lotki w miejscu dźwigni mają wzmocnienie węglowe, która chroni przed przekręcaniem i zwiększa ich sztywność.

Do wykończenia są dołączone efektowne naklejki, którymi możecie model upiększyć. Mocny silnik postara się o ostre wznoszenie, uzupełnijcie tylko akumulator LiPol 1800-2500mAh 20C.

Blaze jest zupełnie nowym typem szybowca EP, który łączy techniczne innowacje ze wspaniałym wyglądem i niesamowitą wydajnością.

Wideo

Długość 1000mm
Baterie 3 ogn. LiPol 2100 - 2500mAh 20C (zalecane)
Rozpiętość 1560mm
Masa do lotu 920 g
Elektro pohon Silnik trójfazowy 1130 ot./min/V+ regulator 30 A
Aparatura RC min. 4 kanałowa
Serwa 5 x 9g (w zestawie)
Powierzchnia nośna 20,9 dm²
Obciążenie powierzchni 35 g/dm²
Profil skrzydła MH43
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie