• Commander mPd 1.4m PNP

Symbol: EFL4875
1091.42
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Sportowy model RC samolotu na zdalne sterowanie Commander mPd 1.4m Basic pochodzi z warsztatu Mirco Pecorari ze znanego studia Aircraft Design Studio. Oryginalny wygląd eleganckiej maszyny wzmacniają szczegóły poszycia i wyposażona kabina z pilotem. Model napędza silnik trójfazowy 15BL, zainstalowany jest regulator 45A oraz serwa. Klapy, doskonałe własności lotne.

Konstruktorzy David Payne i Mirco Pecorari postawili sobie za cel stworzyć zabawny sportowy samolot z oryginalnym wyglądem i doskonałymi własnościami lotnymi. Wynikiem jest model Commander mPd, który zawiera w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia aerodynamiki i styl retro w nowoczesnym designie. Nacisk był również kładziony na szczegóły wykończenia, jak kabina z tablicą i pilotem, detale poszycia jak żebra na skrzydle i wysokości, zarys paneli, wlew paliwa, tłumik silnika, osłona podwozia itp. Wszystko podkreśla pomysłowe ubarwienie.

Commander mPd jest wykonany z lekkiej i sztywnej pianki Elapor, elementy są kompletnie gotowe i przygotowane do złożenia. Zainstalowana jest kompletna elektronika z napędem. Zainstalowane są: silnik trójfazowy E-flite 15BL 900Kv, regulator 45A oraz 6 szt 9g serw SA330. Podwozie główne mocowane jest dwoma śrubami, statecznik poziomy jest dzielony i nasuwa się na węglową rurkę. Skrzydło jest również dzielone, nasuwa się na łącznik i zabezpiecza czterema śrubami M4. Wygodą jest zastosowanie Hands-Free Servo Connection System, co stanowią konektory w kadłubie i skrzydle, które się połączą po nasunięciu skrzydła. Nie ma zatem potrzeby przeciągania żadnych kabli. W górnej części kadłuba znajduje się zdejmowana pokrywa dla dostępu do elektroniki i akumulatora. Akumulator napędowy nie znajduje się w zestawie, zaleca się stosowanie akumulatora LiPol 2200mAh 11,1V 3S 30C - 3200mAh 3S 30C. Lotki i klapy mają oddzielne serwa, napęd daje śmigło 12 x 8 Electric z kołpakiem 59mm.

Uniwersalność użytkowania modelu przedstawia wideo, na którym są widoczne akrobacyjne zdolności modelu, lot przy wysokiej prędkości i powolny lot na klapach. Model jest w stanie latać bardzo szybkie i ciasne zakręty oraz startować i lądować na krótkim dystansie.

  • Wizjonerski design Mirco Pecorariego i Davida Payne (MPD)
  • Szeroki zakres lotu od powolnego lotu po akrobację
  • Zainstalowane klapy dla skrócenia startu i lądowania
  • Innowacyjne podłączenie Hands-Free Servo system
  • Tylko 8 śrub do kompletnego montażu
  • Mocny trójfazowy silnik 15BL, regulator 45A
  • Eleganckie ubarwienie od Aircraft Design Studio
  • Sztywne aluminiowe podwozie z aerodynamicznymi osłonami kół

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL4850-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Materiał EPS
Długość 1143mm
Rozpiętość 1398mm
Masa do lotu 1760-1845g
Elektro pohon Trójfazowy 15BL
Typ zestawu PNP
Powierzchnia nośna 35,45dm²
Obciążenie powierzchni 50,7g/dm²
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie