• Dyfuzor zapachowy KUBIK 80 ml GOA

  • Parametry

Dyfuzor zapachowy KUBIK 80 ml CLEM-GOA

Dyfuzor firmy Clem-Goa o pojemności 80 ml.  Dyfuzory zapachowe Goa to klucz do świata najpiękniejszych francuskich zapachów. Działają one na zasadzie dyfuzji – patyczki nasiąkają płynnymi perfumami (wkład zawiera 20% perfum i 80% alkoholu), po czym zapach paruje pod wpływem ciepła z otoczenia.Są doskonałą alternatywą dla świec i kadzidełek, jednak w przeciwieństwie do nich są o wiele bezpieczniejsze. Karafki nie wymagają użycia ognia, nie emitują ciepła, nie dymią, a także nie pozostawiają wosku, czy jak w przypadku kadzidełek - popiołu. Co więcej dyfuzory działają cały czas i nie wymagają dodatkowych środków ostrożności.


Instrukcja obsługi:
- Długość "życia" zapachu zależy od wielkości pomieszczenia i cyrkulacji powietrza.
- Do karafki z perfumami należy włożyć patyczki i ułożyć z nich kształtny "bukiet". Poprzez patyczki zapach wydostaje się na zewnątrz na zasadzie kapilarności. Patyczki będą powoli nasączać się i rozsnuwać w powietrzu przyjemną, subtelną woń, pozwalającą cieszyć się nią przez kilka miesięcy.
- Dla wzmocnienia intensywności doznań, co pewien czas można obrócić patyczki.
- Karafki z perfumami po włożeniu do środka patyczków osiągają pełną wydajność po 1 dniu, jest to czas potrzebny na nasączenie patyczków.