• E-flite Convergence VTOL PNP

Symbol: EFL11075
1074.46
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Wyjątkowy RC model na zdalne sterowanie VTOL (Pionowy start i lądowanie), Convergence VTOL BNF Basic z automatycznym przejściem z zawisu do lotu. Wyśmienite własności lotne przy zawisie i locie w przód. Możliwość montażu kamery i nadajnika FPV. Tryby lotu Stability i Akro. Wersja bez nadajnika i odbiornika.

Wyjątkowa koncepcja modelu jako skrzydło delta z trzeba silnikami trójfazowymi. Dwa silniki znajdują się w obrotowych gondolach, trzeci jest zamontowany na stałe z części ogonowej. W czasie startu silniki są przekręcone w górę, a model startuje pionowo w górę. Przy przejściu do poziomego lotu silniki automatycznie się składają, a funkcję sterowania przejmują klapolotki.

Ekskluzywne software sterowania lotem.

Najważniejszą częścią modelu jest oprogramowanie sterujące, które zostało profesjonalnie dostrojone przez Mike McConvilla, więc teraz praktycznie każdy pilot RC może doświadczyć zabawy z lataniem VTOL. Przejście pomiędzy zawisem multirotora a fazą samolotu jest bardzo proste, jednostka sterująca lotu będzie płynnie obracać gondolami z silnikami i zaraz stopniowo wyłączy silnik ogonowy. 5 kanał służy do przełączania trybów lotu a 6 kanał do przełączania przejścia zawis - lot poziomy.

Tryby lotu Stability a Akro

Tryb STABILITY utrzymuje model Convergence VTOL w stabilnym położeniu z ograniczeniem nachylenia i przechyłu, jak przy zawisie multirotora tak i w czasie lotu w przód jako skrzydło. Umożliwi to wam wystartować i wylądować jak profesjonalista, nawet jeśli wcześniej przedtem nie lataliście wielowirnikowcami. W czasie lotu samolotowego będą ograniczone kąty nachylenia, a system stabilizacji automatycznie, po puszczeniu drążków nadajnika do neutrum, wyrówna model do położenia horyzontalnego.

Tryb AKRO umożliwia latanie bez jakiegokolwiek ograniczenia. Oznacza to, że nie ma żadnych limitów kątów lub samopoziomowania w jakiejkolwiek fazie lotu. W czasie lotu w trybie Acro można wykonywać szeroką skalę figur akrobacyjnych. A dlatego, że w czasie lotu w przód do dyspozycji jest ciąg dwóch silników trójfazowych, to w rezerwie jest duża wartość prędkości i ciągu, co można wykorzystać przy akrobacji.

Przygotowany do FPV

W dolnej części modelu jest schowek, w którym można zainstalować kamerę oraz nadajnik FPV. Dzięki łatwemu dostępowi instalacja trwa tylko kilka minut. Można polecić zabudowę kamery Spektrum 650TVL CCD FPV NTSC oraz nadajnika wideo Spektrum 25mW 5.8GHz. Polecamy również zastosowanie odpowiedniego Headsetu kompatybilnego z Fat Shark.

  • Wszechstronny samolot sportowy z pionowym startem
  • Zaprojektowane przez mistrzowskiego pilota Mike McConvilla
  • Ekskluzywne oprogramowanie sterujące umożliwia niewiarygodnie proste latanie
  • Stabilność i tryby Acro dla początkujących i zaawansowanych
  • Mocne silniki trójfazowe dla dużych prędkości i wydajności przy wznoszeniu
  • Super łatwe ustawienie nadajnika, żadne złożone programowanie
  • Możliwość montażu kamery FPV i nadajnika wideo
  • Wytrzymały i odporny materiał Z-foam

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL11050-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Odbiornik SPM4648
Długość 680mm
Rozpiętość 650mm
Masa do lotu 771g
Elektro pohon Przednie trójfazowe 2210-1450Kv, tylne 2730 - 1550Kv
Powierzchnia nośna 18,8dm²
Obciążenie powierzchni 41g/dm²
Zalecany akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S 11,1V
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie