• FPV Micro Radian BNF bez headsetu

Symbol: EFLU6780
Długość 418mm
Akumulator LiPo 3.7 V 150 mAh
Rozpiętość 730mm
Masa do lotu 49 g
Elektro pohon Szczotkowy 8,5mm
Środek ciężkości 31 mm od krawędzi natarcia skrzydła, przy nasadzie
Brak towaru
868.29
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Do 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

FPV Micro Radian jest małym elektroszybowcem, wyposażonym w stabilizację AS3X, więc jest w stanie w czasie lotu minimalizować wpływ turbulencji, dlatego można nim latać również na zewnątrz przy małym wietrze. Co więcej ma zamontowany Ultra Micro FPV System Spektrum™ VA1100, który jest kompatybilny z Headsetem FPV Fat Shark 5.8 GHz (brak w zestawie).

Model ma rozpiętość 730 mm, napędzany jest silnikiem z przekładnią i składanym śmigłem oraz akumulatorem LiPo 3,7V 1S 150 mAh. Mikro Radian dla jak najłatwiejszego transportu ma zdejmowane skrzydło, które jest mocowane dwoma śrubami. Regulator ma hamulec, który pomaga składać śmigło w czasie lotu szybowego. W zestawie znajduje się również akumulator napędowy LiPol 3,7V 150mAh z ładowarką do gniazda USB komputera.

Teraz możesz jak prawdziwy pilot wsiąść do kokpitu i sterować bezpośrednio z pokładu modelu. Kamera wysyła w realnym czasie kolorowy obraz na okulary pilota, dzięki temu możesz poczuć się jakbyś siedział w modelu. Model jest w pełni złożony i gotowy do lotu. Wystarczy naładować baterię, sparować go z Headsetem oraz nadajnikiem. Ultra mikro FPV system Spektrum™ VS1100 jest zamontowany w modelu. Potrzebujesz tylko zestaw FPV oraz nadajnik Spektrum.

Znaczącym pomocnikiem w czasie lotu jest zintegrowany system stabilizacji AS3X, dzięki któremu lot jest stabilniejszy i bardziej płynny. Za pomocą szybko reagujących sterów na zmianę kierunku lotu, korekta jest bardzo szybka, szybsza niż by była widoczna ziemi. Dlatego wydaje się, że model reaguje podobnie, jak dużo większy model a jego lot jest bardzo spokojny, przy zachowaniu jego pełnej kontroli.

Model charakteryzuje się spokojnym, powolnym lotem, dobrze się steruje, można nim latać wewnątrz i na zewnątrz przy spokojnych warunkach oraz w hali. Warty polecenia jest dla początkujących i zaawansowanych.

Własności
  • Lekka konstrukcja z formowanej pianki
  • System AS3X dla wysmienitej stabilności i płynnego lotu
  • Zamontowany system Ultra mikro FPV Spektrum™ VS1100 5,8 GHz
  • 3-kanałowe sterowanie dla łatwego latania i przyjemnych własności lotnych
  • Kołpak ze składanym śmigłem
  • Jednoczęściowe, zdejmowane skrzydło z wzmocnieniem węglowym
  • Jednostka napędowa z silnikiem E-flite 8.5 mm (zainstalowana)
  • 5 kanałowy odbiornik Spektrum DSM2/DSMX z systemem AS3X
  • Akumulator LiPol E-Flite 3.7V 150mAh z ładowarką do gniazda USB
  • Długi czas lotu przy jednym naładowaniu

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFLU6780-manual-EN.pdf

Prezentacja

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie