• KOŁDRY

  • Parametry

Kołdry o rozmiarze: 135 cm x 200 cm,160 cm x 200 cm,180 × 200 cm, 220 cm x 200 cm

Kołdry: antyalergiczne, puchowe, z wełny, pierza, silikonu, poliestru

Jaką kołdrę wybrać dla siebie ?

Komfort w czasie snu ma dla zdrowia każdego z nas duże znaczenie. Jeśli dobrze się wyśpimy, to w ciągu dnia mamy o wiele więcej energii do działania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kołdry o różnorodnym poziomie ciepłoty i z różnymi rodzajami wypełnień. Wszystkie kołdry stworzyliśmy z myślą o naszych klientach.

W naszym sklepie znajdziesz również luksusowe kołdry antyalergiczne, które zapewnią zdrowy i długi sen. Kołdry tego typu są lekkie, miękkie i delikatne. Sprawia to, że są odpowiednie dla klientów najbardziej wymagających.

Kołdry, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, warto kupić przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Mają one właściwości hipoalergiczne, jak również odporność na roztocza i pleśni. Dzięki temu nadają się dla osób, które cierpią na różne alergie, lub zaburzenia górnych dróg oddechowych. Dodatkowym atutem tych kołder jest to, że nie wymagają częstego czyszczenia. Wystarczy raz na jakiś czas ją wywietrzyć w słoneczny dzień.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do zakupów i dalszych wyborów produktów z szerokiej gamy towarów.

Kołdry INTER-WIDEX

Kołdra jest dobra na wszystko. Bo czyż nie jest prawdziwą przyjemnością zanurzyć się w łóżku i otulić ciepłą, miękką kołderką i na dodatek od polskiego producenta. Produkuje on wspaniałe kołdry i poduszki już od prawie 20 lat. Początkowo niewielka firma z Mrągowa, która rozwijała się i doskonaliła. Obecnie zdobywa kolejne rynki, wprowadza nowe kolekcje. Ta rodzinna firma tworzy produkty doskonałej jakości, z wielką dbałością o klienta. Połączenie doświadczenia i entuzjazmu młodego pokolenia daje niezwykłe efekty. Ich produkty są estetyczne, praktyczne i znakomitej jakości. Kołdry są lekkie, miłe w dotyku, puszyste. Są to kołdry dobre dla alergików.

Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i certyfikat "Bezpieczny dla dziecka". Wszystkie wykorzystane tkaniny posiadają autoryzację Oeko-Tex Standard 100 klasa I, co oznacza, że są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Można je długo użytkować, są bowiem niezwykle wytrzymałe i nie uszczuplą zanadto naszych portfeli. To doskonała jakość za rozsądną cenę. W swojej ofercie firma INTER-WIDEX posiada wiele kolekcji. Z poszyciem z poliestru, bawełny, bambusa, czy mikrofibry z włóknem węglowym lub z włókna drzewnego, z różnego rodzaju wypełnieniem. Zapewnią bezpieczny sen i pozwolą na pełną regenerację organizmu.