• Mini Apprentice S RTF Mode 1

Symbol: HBZ3100EU1
903.86
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Wyśmienity RC model na zdalne sterowanie dla początkujących o rozpiętości 1,2m, Mini Apprentice S RTF. Proste przygotowanie do lotu, aparatura RC Spektrum DXe, silnik trójfazowy oraz elektronika są zainstalowane. Wszystko potrzebne, wraz z akumulatorem i ładowarką znajduje się w zestawie. Funkcja SAFE, fazy lotu oraz przycisk ochrony.

Chcecie rozpocząć latanie, a nie wiecie jak? Właśnie dla Was przeznaczony jest model, który sprzedawany jest z zainstalowaną elektroniką i jest bardzo prosty w uruchomieniu. Koncepcja modelu jest całkowicie podporządkowana wymaganiom na model, który ma wyśmienite własności lotne, nowoczesną elektronikę, i która będzie w stanie pomóc w nauce. Pomoc elektroniki można wyłączyć a model wykorzystać do zaawansowanego latania.

Model jest zbudowany z wytrzymałej i lekkiej pianki Z-Foam, kompletny napęd i elektronika są już zainstalowane, model jest oklejony kalkomanią. Sterowane są wszystkie podstawowe funkcje - silnik, kierunek, wysokość i lotki, sterowane jest również przednia goleń podwozia. Model napędza trójfazowy silnik 370BL 1300Kv, regulator 18A. Serwa cyfrowe. Akumulator napędowy LiPol 3S 1300mAh, ładowarka LIPol na 12V z automatyką i końcówką do gniazda zapalniczki samochodowej, w zestawie jest również zasilacz sieciowy z końcówką gniazda zapalniczki dla możliwości ładowania modelu z sieci 220V. Serwa są zainstalowane, tak samo jak odbiornik AR636A SAFE.

Mini Apprentice S ma inteligentną technologię SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), która maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo lotu i zapewnia spokojny lot. Zarazem pozostawia pełną sterowność modelu, także pilot ma poczucie maksymalnego bezpieczeństwa. Najnowsza technologia dla bezpiecznej nauki latania zapewnia nie tylko spokojny i stabilny lot (AS3X), ale posiada również funkcję nawrotu modelu do poziomego lotu przyciskiem. Jeśli początkujący dostanie się do sytuacji niestabilnej, wystarczy wcisnąć przycisk, a model sam przejdzie do położenia poziomego. Po zwolnieniu przycisku dojdzie natychmiast do powrotu do sterowania ręcznego.

Do sterowania można wybrać jeden z trzech trybów lotu:
 • Tryb Początkujący, ma ograniczone nachylenie sterem wysokości i lotek, przy zwolnieniu drążków do neutrum model ustali się w położeniu poziomym, obroty silnika są regulowane wg wznoszenia lub opadania oraz asystuje również w trakcie startu i lądowania.
 • Tryb Zaawansowany, większe nachylenie przy sterowaniu, są ograniczone ekstremalne położenia. Istnieje tutaj już duża wolność sterowania i minimalna korekta lotu.
 • Tryb Ekspert jest bez ograniczeń położeń lotu.
Własności
 • Technologia SAFE™ oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Natychmiastowa poprawa lotu z trybem przycisku Panika
 • Tryby lotu Początkujący, Zaawansowany i Ekspert dla szybkiej nauki
 • Sterowane są funkcje gaz, kierunek, wysokość i lotki
 • Akumulator LiPol 11,1V 1300mAh dla długiego czasu lotu
 • Konstrukcja odporna na uderzenia z materiału Z-Foam™
 • Zawiera nadajnik Spektrum™ DXe 2,4GHz DSMX®
 • Zainstalowana kompletna elektronika z silnikiem trójfazowym i regulatorem
 • Szybki i prosty montaż
 • Trójkołowe podwozie ze sterowaną przednią golenią
 • Opcjonalnie można zakupić pływaki HBZ7390
 • Wszystko potrzebne znajduje się w zestawie

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC samolotu dla początkujących Mini Apprentice SAFE z zainstalowanym silnikiem trójfazowym, regulatorem, serwami i odbiornikiem. Nadajnik RC Spektrum DXe w mode 1 (gaz na prawej ręce). Ładowarka do akumulatora napędowego LiPol do gniazda zapalniczki, zasilacz sieciowy do ładowarki, akumulator napędowy LiPol 11.1V 1300mAh. Wszystko potrzebne, znajduje się w zestawie.

Polecamy zakup

Zalecamy dokupić dodatkowy akumulator napędowy LiPol 1300mAh 11,1V z konektorem EC3.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/HBZ3100_Manual_EN.pdf

Prezentacja wideo

Odbiornik Spektrum AR636A DSMX
Długość 869mm
Nadajnik Spektrum DXe 2,4 GHz DSMX
Akumulator LiPol 1300 mAh 3S
Rozpiętość 1220mm
Śmigło 8.25 x 5.5
Masa do lotu 735g
Elektro pohon 370 Brushless Outrunner 1300Kv
Powierzchnia nośna 22 dm²
Obciążenie powierzchni 33,4 g/dm²
Kołpak 34mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie