• Samplery Yankee Candle

  • Parametry

Sampler dla wypróbowania zapachu

Dla jednych będzie to zaletą dla innych wadą. Niewielki rozmiar jest idealny do wypróbowania zapachu, przed zakupem dużej świecy Yankee Candle. Sampler (mała świeca) jest też doskonałą świecą dla osób, które lubią często zmieniać zapachy i nudzi ich palenie jednego zapachu przez dłuższy czas.

Ta niewielka świeczka występuje w każdym regularnym zapachu Yankee Candle. Zatem możemy wybierać ulubiony zapach spośród dziesiątek zapachów zaproponowanych przez firmę Yankee Candle. Jeśli posiadamy odpowiedni świecznik, to świeca wypali się do samiutkiego końca i nie pozostanie nam ani gram wosku. Nie musi być to świecznik firmy Yankee Candle, ważne jest to by miał wąskie dno. Świeca powinna się stykać ze ściankami świecznika przy dnie, u góry może być on nieco szerszy.

Yankee Candle ma obecnie ponad 150 różnych zapachów. Od eukaliptusa, poprzez zapach świeżego prania, palonego drewna, lavendy, po owocowe martini i wiele wiele innych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oprócz podstawowych zapachów firma cztery razy w roku wypuszcza sezonowe lub limitowane zapachy, które pojawiają się i znikają.

 Świeczki są wytwarzane z najwyższej jakości naturalnych i nietoksycznych substancji, oraz tworzyw. Knot jest w 100% bawełniany i nie zawiera szkodliwego ołowiu. Olejki eteryczne są naturalnym ekstraktem roślinnym poddanym rygorystycznym normom laboratoryjnym i bezpieczeństwa. Wosk parafinowy jest wysoko rafinowany, co oznacza, że jest nietoksyczny i pozbawiony zanieczyszczeń. Z barwnikami jest podobnie, mimo, że są syntetyczne , to są najwyższej klasy. Każdy knot jest prostowany ręcznie podczas produkcji.

Samplery palą się przez około 15 godzin i choć ich wielkość jest niepozorna, to wprowadzą do wnętrza równie ciepły i przyjazny klimat jak ich większe odpowiedniki. Sampler to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z aromaterapią.