• Słoik duży KRINGLE CANDELE

  • Parametry

Duża do większych pomieszczeń

Kringle Candle to marka oferująca wyjątkowe woski, świece i kominki zapachowe. Produkty marki stanowią nie tylko ciekawą dekorację wnętrza, ale również posiadają właściwości aromaterapeutyczne. Produkty Kringle Candle zachwycają szeroką gamą zapachów: kwiatowych, korzennych, owocowych, orientalnych, świątecznych. Aromaty pozwalają na poprawę samopoczucia, odprężenie i ukojenie zmysłów.

Stylowe opakowania tych świec pozwalają cieszyć się przyjemnym zapachem w wielu pomieszczeniach. Będą się bowiem świetnie prezentować zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu. Wszystkie świece Kringle Candle oferują bogactwo naturalnych woni, które można stosować zarówno na co dzień, jak i od święta. Świece zapachowe są wygodniejsze w używaniu niż woski zapachowe dlatego sprawdzają się nie tylko w domu ale np. również w biurze. Dodatkowym atutem świec jest ich walor dekoracyjny, elegancka świeca zapachowa może być niebanalnym dodatkiem wystroju wnętrza.

Amerykańskie świece Kringle Candle należą do czołówki najbardziej lubianych produktów do aromaterapii. Wyglądają elegancko, a dzięki jednolitej, białej barwie wosku staną się ozdobą każdego pomieszczenia. Świece występują w różnej wielkości słojach - tu oferujemy je w dużych opakowaniach. Zapachy zostały opracowane we współpracy z najlepszymi perfumiarzami, którzy wybrali wachlarz realistycznych aromatów do świec.