• TLR 22T 3.0 1:10 2WD MM Race Truggy Kit

Symbol: TLR03011
1779.01
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Zestaw modelu RC zawodniczego auta Losi TLR 22T 3.0MM 2WD Stadium Truck Race Kit należy do światowej czołówki. Niższa masa, którą osiągnięto przez staranne modyfikacje elementów zapewnia dużą wydajność. Aluminiowe podwozie, nowe zawieszenie wahaczy i silnik położony bliżej tylnego. TLR 22T 3.0MM przesuwa zawody elektro ST 2WD 1:10 znów o poziom wyżej.

Koncepcja auta opiera się na wcześniejszym udanym modelu auta 22SCT 3.0. Sztywne aluminiowe i anodowane podwozie 2,5mm 7075-T6 jest starannie obrobione dla zmniejszenia masy, silnik ułożony jest o 12mm bliżej do tylnego zawieszenia, geometria zawieszenia jest w pełni regulowana. Duże aluminiowe, olejowe i regulowane amortyzatory, kompletne łożyska kulkowe, niższa masa w porównaniu do wcześniejszych modeli i szereg dalszych ulepszeń przesuwają poziom 2WD SCT ponownie i kawałek dalej.

Napęd rozwiązany jest za pomocą 3-stopniowej przekładni ze sprzęgłem ciernym. W tuningu oferowana jest 4-stopniowa przekładnia (nie jest w zestawie). Twardy materiał kulek i tarcz dociskowych dyferencjału kulkowego z efekcie oznacza ultra-gładką pracę i dłuższą żywotność. Wynikiem jest obniżenie oporu toczenia i tym efektywniejsze przeniesienie mocy na koła. Dla jak najdokładniejszego sterowania wokół neutrum, zostały przekonstruowane piasty kół i geometria zawieszenia wahaczy. Koła są osadzane na aluminiowe sześciokąty. Wszystko jest zoptymalizowane dla uzyskania jak największej prędkości i przyjemności sterowania na technicznych torach.

Akumulator ma do dyspozycji dla siebie dużą przestrzeń, która jest przystosowana również do zastosowania akumulatorów LiPol Shorty. W zestawie zawarto szereg elementów tuningowych, które polepszają własności użytkowe auta i jego żywotność. Wysokiej jakości łożyska kulkowe z gumowymi osłonami C3 zastosowano na całym podwoziu. Całkowicie nowe przednie wahacze i rajdowe bloki umożliwiają zaawansowane ustawienie ze zmienną długością wahaczy. To z systemem sterowania Bell Crank dostarcza bardziej spójne wyczucie między różnymi powierzchniami. To wszystko składa się na neutralne zachowanie, które wymaga mniejszej potrzeby regulacji przy maksymalnej mocy.

Na zwrotnicach nowością jest zainstalowana aluminiowa płyta, która trzyma czop kulowy drążka poprzecznego. Ta modyfikacja wyraźne wzmocniła ułożenie czopa kulowego i zwiększyła precyzję ustawienia zawieszeń. Nowe tylne wahacze mogą się pochwalić również nowym ułożeniem tylnych wieży amortyzatorów ze zoptymalizowanymi polami montażowymi dla większej możliwości ustawień i wyższej masy tylnej części oraz lepszej dynamiki jazdy. Czopy zawieszenia wahaczy mają najbardziej zaawansowaną powłokę z TiCN, co objawia się wysoką żywotnością i mniejszym oporem, także wahacze poruszają się swobodniej i nie dochodzi do uszkodzenia powłoki czopów. Nowością jest również zawieszenie wahaczy VLA z regulowanym ustawieniem, umieszczenie silnika, poprzeczny montaż akumulatora, o 2mm szerszy tylny czop obrotowy, umieszczenie tylnych amortyzatorów i dalsze.

Tylne czopy 22SCT 3.0 mają regulowaną płytę do szybkiej zmiany ustawienia geometrii tylnego zawieszenia, prosto i szybko bez potrzeby demontowania czopów.

Własności
 • Lekka płyta silnika CNC
 • Nowe umieszczenie silnika
 • 3-stopniowa przekładnia
 • Poprzecznie umieszczony akumulator
 • Aluminiowe wały napędowe z lżejszymi osiami
 • Geometria zawieszenia VLA przednich wahaczy
 • Lekki aluminiowe podwozie 2,5mm 7075-T6
 • Lekka płyta silnika z pokrywą z poliwęglanu
 • Aluminiowe przednie zawieszenie
 • Nowy dyferencjał kulkowy
 • Amortyzatory Gen II 12mm big-bore
 • Sprzęgło cierne

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/TLR03011-Manual-MULTI.pdf

Wykres elementów

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/TLR03011-Parts-Listing.pdf

Setup fabryczny

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/TLR03011-Setup-Stock.pdf

Czysty arkusz ustawień

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/TLR03011-Setup-Blank.pdf

Edytowalny arkusz ustawień

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/TLR03011-Setup-Editable.pdf

Długość 400 mm
Szerokość 322mm
Wysokość 1430mm
Typ 2WD Truggy
Napęd 2WD tylny
Silnik Zalecany 540
Skala 1:10
Rozstaw 286-290mm
Prześwit podwozia 48mm
Podwozie Aluminiowe 2,5mm 7075-T6
Karoseria Przeźroczysty leksan
Zawieszenie Niezależne
Amortyzatory Aluminiowe, 12mm, olejowe, regulowane
Łozyska kulkowe Kompletne
Średnica kół 76.2/55.9mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie