• UMX Cessna 182 BNF Basic

Symbol: EFLU5650
677.59
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

RC model na zdalne sterowanie Ultra Mikro Cessna 182 Basic w wersji Bind and Fly. Lekki i popularny czteromiejscowy samolot turystyczny w opracowaniu od E-flite z silnikiem trójfazowym 180BL, stabilizacją AS3X i opcjonalnym systemem SAFE. Przeźroczysta kabina, podwozie z owiewkami ze sterowaną przednią golenią!

Samolot Cessna 182 Skylane został wprowadzony do użytkowania w roku 1956 i istnieje cały szereg wariantów tego modelu wraz z wersją z chowanym podwoziem. Należy do najczęściej używanych samolotów turystycznych swej kategorii na świecie i jest ulubiony przede wszystkim dzięki wyśmienitym własnościom lotnym, całometalowej konstrukcji i ekonomii użytkowania.

Model napędza silnik trójfazowy 180 BL 2500Kv, zintegrowany regulator na płycie odbiornika. Zalecany akumulator to 2S LiPol 200-280mAh 30C (nie wchodzi w skład zestawu). Sprawdzona i lekka, piankowa wzmocniona konstrukcja, elegancki wygląd z gotowym ubarwieniem i szeregiem makietowych elementów, jak panele na sterach, zamaskowane podwozie, sterowana przednia goleń, kołpak i wsporniki skrzydła. Wygląd modelu i ubarwienie są zgodne z maszyną, która została wyprodukowana w roku 1997.

Dzięki zintegrowanej technologii ASX3 model Cessna 182 jest w stanie latać jak po prostej, także bardzo łatwo sobie wyobrazić, że latacie z większym modelem. AS3X natychmiast automatycznie koryguje tor lotu!

Jeśli nie macie wystarczającego doświadczenia ze sterowaniem modelu, możecie aktywować funkcję SAFE. Nie trzeba nic programować, ta funkcja jest dostępna na przełączniku 5 kanału nadajnika.

Przez aktywację funkcji SAFE macie do dyspozycji
 • Limit nachylenia i wznoszenia lub opadania. Ta funkcja może pomagać przy startach ponieważ nie pozwoli na strome wznoszenie i utrzymuje model w małym kącie nachylenia.
 • Automatyczne wyrównanie po puszczeniu drążków sterów do neutrum. Przy puszczeniu drążków do neutrum model sam wyrówna do położenia poziomego.
Własności
 • Opcjonalna technologia SAFE® od Horizon Hobby
 • 3-osiowa stabilizacja AS3X
 • Wytrzymała i lekka konstrukcja
 • Mocny trójfazowy silnik klasy BL180 2500obr/min/V
 • Realistyczne ubarwienie i makietowe detale
 • Sterowane proporcjonalnie kierunek, wysokość, lotki i gaz
 • Sterowana przednia goleń
 • Dwa Sub Mikro serwa lotek

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFLU5650-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Odbiornik DSMX®/DSM2® z technologią AS3X™ i zintegrowanym regulatorem
Długość 516mm
Rozpiętość 635mm
Masa do lotu 130g
Elektro pohon Silnik trójfazowy 180 BL 2500Kv
Powierzchnia nośna 6dm²
Obciążenie powierzchni 22 g/dm²
Zalecany akumulator LiPol 200-280mAh 2S 7,4V 30C
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie