• Według Kolekcji

MIĘCIUTKO, CIEPLUTKO W ŁAZIENCE  

To naprawdę niezbędne tekstylia w łazience. Ochronią podłogę przed zabrudzeniami, udekorują pomieszczenie i nadadzą mu ciepłego klimatu. A że wybór ich jest ogromny, uda się na pewno dopasować dywaniki łazienkowe do każdej aranżacji łazienki. Prostokątne, owalne okrągłe czy kwadratowe – tu wybór jest duży i zależy tylko od naszej inwencji. Za ich pomocą można wprowadzić do łazienki modny design. Są doskonałej jakości, w najmodniejszej kolorystyce i różnych grubościach. To znakomity dodatek zarówno do małej łazienki, jak i dużego pokoju kąpielowego.

Dywaniki to doskonały element dekoracyjny, który nadaje pomieszczeniom bardziej przytulnego charakteru, ale to również dobre zabezpieczenie przed poślizgnięciem się na mokrych płytkach po zakończonej kąpieli — po wyjściu z wanny czy kabiny prysznicowej.

Posadzka w łazience najczęściej wykończona jest płytkami ceramicznymi, a jeśli nie zamontowaliśmy pod nią ogrzewania podłogowego, to bije od niej chłód, a stąpanie bosymi stopami jest zdecydowanie nieprzyjemne.

Najczęściej spotykamy się z modelami prostokątnymi w różnych rozmiarach, ale nie jest to regułą. Te okrągłe lub owalne też spełnią swoje znaczenie. Do ich zalet należy wykonanie z miękkiego materiału, który skutecznie izoluje bose stopy od chłodnej posadzki. Dywaniki mogą mieć krótkie lub długie włosie i różną grubość. To od nas zależy, co wybierzemy do swojej łazienki. Jedno jest pewne – ocieplą wnętrze i sprawią, że podczas czynności higienicznych będziemy mogli korzystać z bardziej komfortowych warunków.

Łazienka urządzona w jakimkolwiek stylu, będzie zapewne zapełniona elementami, których główną zaletą jest trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Sterylne wnętrze warto więc ozdobić czymś kolorowym lub dowcipnym. Najwięcej bowiem zależy od dystansu, jaki mamy do aranżacji wnętrza. Nudna powaga na dłuższą metę potrafi być męcząca, zatem warto sobie podarować trochę luzu – szczególnie w łazience – pierwszym miejscu, które zobaczymy o poranku.

  • Parametry