• Wosk zapachowy KRINGLE CANDLE

Brak produktów do wyświetlenia

KRINGLE CANDLE zapachy świata

Woski zapachowe są świetną alternatywą dla świec, gdyż można je palić wielokrotnie. Marka Kringle Candle jest dziełem syna założyciela Yankee Candle. W opakowaniu znajdziemy 36 gramów wosku. Kolorowe tafle zostały zatopione w plastikowych pojemniczkach zamykanych wieczkiem, które bardzo ułatwiają ich przechowywanie. O ile wosk Yankee wygląda jak minitarta, Kringle przypomina piaskową babeczkę, od razu podzieloną na 5 kawałków. Łatwo je przełamać i wydobyć z pojemnika, a pozostałe szczelnie zamknąć.

Dzięki temu mały krążek wystarczy na dłużej. Tylko dbaj o niego! Między jednym paleniem a drugim, koniecznie schowaj go do szczelnego pojemnika, by jego cudowny zapach nie wietrzał. Zapachy Kringle Candle są zbliżone do Yankee Candle. Wadą wosków tej marki jest mniejszy wybór kompozycji zapachowych niż w liniach od Yankee Candle.

Na szczególną uwagę w produktach Kringle Candle zasługują olejki eteryczne. To najdroższy składnik świecy, który świadczy o jej zapachowym sukcesie. Specjaliści z Kringle Candle poświęcają wiele godzin na próbowanie nowych połączeń olejków. Każdy z proponowanych zapachów to ogromna ilość wykonanych testów. Jednak z całą pewnością ten trud się opłaca.

Kringle Candle nie można odmówić dbałości o najmniejsze szczegóły. Wszystkie ich woski są w białym kolorze. To sprawia, że pasują do każdego wnętrza, są neutralne dla wystroju i nie odciągają uwagi krzykliwym kolorem.

Niezależnie od tego, czy wolisz świeże zapachy czy kwiatowe, bogaty wybór wśród propozycji Kringle Candle zawróci Ci w głowie. Zapraszamy do zakupów.