• Wosk zapachowy VILLAGE CANDLE

VILLAGE CANDLE piękny aromat w całym domu

Poszukujesz niezapomnianych doznań zapachowych? Chcesz poczuć zapach morza lub kwietnej łąki? Woski Village Candle uwalniają swój aromat i powodują, że pomieszczenie wypełnia się zapachem, o jakim marzysz. Wosk można używać kilkakrotnie, po spaleniu nie zmniejsza on objętości. Wystarczy więc poczekać aż zastygnie i można go używać później ponownie.

Wiesz jak palić wosk zapachowy? Najlepiej odłam niewielki kawałek i włóż do kominka. Ilość wosku musisz dostosować do własnych potrzeb i tego, jak intensywny zapach lubisz. Im masz większą ochotę na zanurzenie się w wybranym aromacie, tym kawałek powinien być większy. Aromat wosku zacznie uwalniać się już po kilkunastu minutach podgrzewania. Po około pół godziny zapach powinniśmy wyczuć w całym pomieszczeniu. Warto je rozgrzewać do momentu aż esencja olejku będzie wyczuwalna.

 Możliwość dawkowania aromatu, to niewątpliwie ogromna przewaga wosków nad świecami, które nie dadzą Ci takiej możliwości. Po skończonym seansie, poczekaj aż wosk zastygnie. Tak raz użyty wosk, możesz użyć drugi raz, a nawet trzeci, jeśli intensywność zapachu nadal będzie dla Ciebie wystarczająca. Do kolejnego użycia dodaj odrobinę nowej części – wtedy nie stracisz na mocy aromatu.

Woski zapachowe Village Candle powstają ze 100% parafiny spożywczej, dzięki czemu są w pełni naturalne i przyjazne dla zdrowia. Wyróżniają się dużymi opakowaniami – woski mają wagę od 63 do 70 gram. Można je podzielić nawet na kilkanaście części, a każdy kawałek pali się do 20 godzin. To sprawia, że woski tej marki są bardzo wydajne.