• Wosk zapachowy YANKEE CANDLE

  • Parametry

Woski dobre na każda porę

Woski zapachowe Yankee Candle to bardzo ciekawa propozycja dla każdego, kto lubi często zmieniać zapachy lub tworzyć własne kompozycje zapachowe. Wyglądają jak miniaturowe ciasteczka wypełnione pysznym kremem, równie pięknie i zachęcająco pachną. Ich zwolennicy wyrokują, że popularność tych pachnących maleństw prześcignie wkrótce sławę klasycznych, aromaterapeutycznych świec.

Woski Yankee Candle – tak samo jak, świece zapachowe sygnowane logo tej niezwykłej marki – to 100% naturalności. Te drobne, niepozorne tarteletki wytwarzane są z wosku ekologicznego, w pełni bezpiecznego dla zdrowia i szczodrze nasączonego olejkami eterycznymi. Tartaletki Yankee Candle są mocno nasączone esencjami. Niekiedy już drobny, ułamany fragment tarteletki wystarczy, żeby w chwilę po rozpaleniu tea-lighta dom wypełnił się mocnym aromatem. To trwałe rozwiązanie, dodające pomieszczeniom oryginalnego klimatu.

Zapachy tej firmy nie mają sobie równych. Utrzymują się bowiem przez długi czas i są naprawdę atrakcyjne. Można wybierać spośród wielu połączeń zapachowych. Woski Yankee Candle palą się długo. Zapachy zaś, które się wówczas unoszą, są naprawdę wyczuwalne, ale jednocześnie na tyle lekkie, że przyjemnie relaksują.

Tarteletki nie tracą na objętości, ale palą się zwykle do ośmiu godzin (należy je rozgrzewać do chwili, aż aromat przestaje się ulatniać). Jednak, jak pokazuje praktyka, wystarczy pół godziny rozpuszczania, żeby zapach był wyczuwalny w pomieszczeniu nawet przez kilka dni.

Wosk może być wielokrotnie podgrzewany i schładzany. Granicą jest wyparowanie wszystkich olejków zapachowych zawartych w nim - wtedy po prostu mimo podgrzewania przestajemy czuć zapach i zużyty wosk należy wyrzucić.