• Cirrus SR-22T 1.5m BNF Basic

Symbol: EFL5950
1064.79
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Elegancki nowoczesny model RC popularnego samolotu amerykańskiego Cirrus SR22T z licencją Cirrus Aircraft od E-flite® ma rozpiętość 1,5m, jest z materiału EPO, zainstalowana jest kompletna elektronika, silnik trójfazowy 10BL, regulator 40A, serwa, oświetlenie, odbiornik Spektrum AR636A AS3X z technologią SAFE. Solidne trójkołowe podwozie oraz sterowana przednia goleń, przyciemniane szyby kabiny, wyposażony kokpit z pilotem.

Nowoczesny amerykański kompozytowy czteromiejscowy samolot Cirrus SR22T produkuje amerykańska firma Cirrus Aircraft, która w przeciągu 12 lat wyprodukowała już ponad 5 000 egzemplarzy, z czego za ostatnich dziesięć lat ok 4 000 Cirrusów w silniejszej wersji SR22. Wszystkie samoloty są wyposażone w ochronny system spadochronowy, skrzydło jest zaprojektowane tak, aby samolot był stabilny i w pełni sterowalny na dużych kątach natarcia. Samolot jest odporny na korkociąg.

Model E-flite® Cirrus SR22T 1.5m jest wielkim osiągnięciem i przynosi model RC z doskonałymi własnościami lotnymi i nowoczesnym wyglądem, który przyciągnie uwagę każdego oglądającego. Wykonanie modelu jest kombinacją rozsądnej wielkości i ekonomii użytkowania, ponieważ do napędu zalecany jest standardowy akumulator LiPol 3S 2200-3000mAh. Model ma wystarczającą moc do latania sportowego i akrobacyjnego. Starty i lądowania ułatwi 3-kołowe podwozie ze sterowaną przednią golenią, tak samo jak działające klapy. Przyjemnym uzupełnieniem jest oświetlenie pozycyjne modelu, które umożliwi latanie po zmierzchu.

AS3X

Odbiornik Spektrum AR636A jest wyposażony w technologię AS3X, która pomaga stabilizować model w locie. Posiada trójosiowy żyroskop MEMS i akcelerometr. Dzięki elektronicznej stabilizacji ułatwia się sterowanie modelu, przez szybko reagujące stery korekta jest bardzo szybka, niż by była widoczna z ziemi. Dlatego się wydaje, ze model reaguje podobnie, jak o wiele większy model a jego lot jest spokojny, a jednocześnie zachowana jest jego pełna sterowność.

Technologia SAFE

Dzięki zastosowanej technologii SAFE są do dyspozycji opcjonalne elementy tego systemu bezpieczeństwa. Do dyspozycji jest zdolność niwelacyjna, która chroni przed przekroczeniem przechylenia w zakręcie oraz ograniczenia wznoszenia i opadania. Dalszą funkcją jest powrót do położenia poziomego prostym wciśnięciem drążków. Jeśli nie chcecie aktywować funkcji SAFE, to po prostu sparujcie odbiornik, który działa tylko jako standardowy odbiornik AS3X. Jeśli macie aktywną funkcję SAFE Select, zyskacie:

  • Ograniczenie koperty lotu przez obniżenie kąta nachylenia wraz z wznoszeniem i opadaniem
  • Automatyczne wyrównanie po zwolnieniu drążków nadajnika
  • Prosty sposób przypisania przełącznika do załączenia i wyłączenia funkcji SAFE Select
Oficjalna licencja

Model Cirrus SR22T posiada oficjalną licencję firmy Cirrus Aircraft i obejmuje kompletny design wraz z wykończeniem powierzchni modelu.

Makietowe wykonanie

Elegancki szkielet samolotu jest wyposażony w wiele makietowych elementów jak uchwyty, schodki, zdejmowana antena, szczegółowo wykonany kokpit samolotu wraz z figurką pilota, tablicą przyrządów itp.

Łatwy dostęp

Złożenie jest szybkie z minimalną ilością śrub. Skrzydło jest dwudzielne, ma Hands-Free Servo Connection System, co oznacza, że konektory serw są podłączone do centralnego gniazda, na które się automatycznie nasuwa konektor w skrzydle po jego nasunięciu.

Mocny silnik

Napęd modelu tworzy trójfazowy silnik 10Bl, regulator 40A oraz trójłopatowe śmigło, które w połączeniu z akumulatorem LiPol 3S 2200-3000mAh dostarcza dostateczną prędkość i ciąg do wykonywania również i akrobacji sportowej.

Wygoda wersji Bind-N-Fly®

Wszystkie zalety systemu AS3X i SAFE możecie mieć do dyspozycji tylko z wersją Bind-N-Fly®. Tylko sparować i lecieć!

Zawartość zestawu

  • Elementy modelu E-flite Cirrus SR22T 1,5 m BNF
  • Zainstalowany silnik trójfazowy E-flite 10-BL
  • Zainstalowany regulator E-flite 40A Brushless
  • Zainstalowane 6 szt serw Spektrum A330 Micro 9 g
  • Zainstalowany odbiornik Spektrum AR636A z technologiami AS3X i SAFE

Polecamy zakup

Należy uzupełnić lotniczy 6+ kanałowy nadajnik Spektrum DSMX®/DSM2®, akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S z konektorem EC3, odpowiednią ładowarkę.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL5950-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Odbiornik Spektrum™ AR636A
Długość 1000mm
Rozpiętość 1498mm
Regulator 40A
Masa do lotu 1633g
Elektro pohon Trójfazowy 10BL 1300Kv
Serwa 9g (SPMSA330R)
Powierzchnia nośna 23,8dm²
Obciążenie powierzchni 68g/dm²
Konstrukcja EPO
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie