• Cirrus SR-22T 1.5m PNP

Symbol: EFL5975
938.95
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Elegancki nowoczesny model RC popularnego samolotu amerykańskiego Cirrus SR22T z licencją Cirrus Aircraft od E-flite® ma rozpiętość 1,5m, jest z materiału EPO, zainstalowana jest kompletna elektronika, silnik trójfazowy 10BL, regulator 40A, serwa, oświetlenie. Solidne trójkołowe podwozie oraz sterowana przednia goleń, przyciemniane szyby kabiny, wyposażony kokpit z pilotem. Wersja PNP bez aparatury RC.

Nowoczesny amerykański kompozytowy czteromiejscowy samolot Cirrus SR22T produkuje amerykańska firma Cirrus Aircraft, która w przeciągu 12 lat wyprodukowała już ponad 5 000 egzemplarzy, z czego za ostatnich dziesięć lat ok 4 000 Cirrusów w silniejszej wersji SR22. Wszystkie samoloty są wyposażone w ochronny system spadochronowy, skrzydło jest zaprojektowane tak, aby samolot był stabilny i w pełni sterowalny na dużych kątach natarcia. Samolot jest odporny na korkociąg.

Model E-flite® Cirrus SR22T 1.5m jest wielkim osiągnięciem i przynosi model RC z doskonałymi własnościami lotnymi i nowoczesnym wyglądem, który przyciągnie uwagę każdego oglądającego. Wykonanie modelu jest kombinacją rozsądnej wielkości i ekonomii użytkowania, ponieważ do napędu zalecany jest standardowy akumulator LiPol 3S 2200-3000mAh. Model ma wystarczającą moc do latania sportowego i akrobacyjnego. Starty i lądowania ułatwi 3-kołowe podwozie ze sterowaną przednią golenią, tak samo jak działające klapy. Przyjemnym uzupełnieniem jest oświetlenie pozycyjne modelu, które umożliwi latanie po zmierzchu.

Oficjalna licencja

Model Cirrus SR22T posiada oficjalną licencję firmy Cirrus Aircraft i obejmuje kompletny design wraz z wykończeniem powierzchni modelu.

Makietowe wykonanie

Elegancki szkielet samolotu jest wyposażony w wiele makietowych elementów jak uchwyty, schodki, zdejmowana antena, szczegółowo wykonany kokpit samolotu wraz z figurką pilota, tablicą przyrządów itp.

Łatwy dostęp

Złożenie jest szybkie z minimalną ilością śrub. Skrzydło jest dwudzielne, ma Hands-Free Servo Connection System, co oznacza, że konektory serw są podłączone do centralnego gniazda, na które się automatycznie nasuwa konektor w skrzydle po jego nasunięciu.

Mocny silnik

Napęd modelu tworzy trójfazowy silnik 10Bl, regulator 40A oraz trójłopatowe śmigło, które w połączeniu z akumulatorem LiPol 3S 2200-3000mAh dostarcza dostateczną prędkość i ciąg do wykonywania również i akrobacji sportowej.

Zawartość zestawu

  • Elementy modelu E-flite Cirrus SR22T 1,5 m BNF
  • Zainstalowany silnik trójfazowy E-flite 10-BL
  • Zainstalowany regulator E-flite 40A Brushless
  • Zainstalowane 6 szt serw Spektrum A330 Micro 9 g

Polecamy zakup

Należy uzupełnić lotniczy 6+ kanałową aparaturę RC, akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S z konektorem EC3, odpowiednią ładowarkę.

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/EFL5950-Manual-EN.pdf

Prezentacja wideo

Długość 1000mm
Rozpiętość 1498mm
Regulator 40A
Masa do lotu 1633g
Elektro pohon Trójfazowy 10BL 1300Kv
Serwa 9g (SPMSA330R)
Powierzchnia nośna 23,8dm²
Obciążenie powierzchni 68g/dm²
Konstrukcja EPO
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie