• Okap Elica SPACE ROBI24.pl

6999.00
szt. Do przechowalni
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Space jest najcichszym okapem na świecie, dzięki technologii Elica Deep Silence – EDS3. Elica Deep Silence (EDS3) jest innowacyjnym systemem redukcji hałasu, umożliwiającym niezwykle cichą pracę okapu, która przy niskich prędkościach jest wręcz niesłyszalna. Porównując pod względem mocy akustycznej nowy system EDS3 z jego wcześniejszą generacją, uzyskujemy taki sam efekt, jak przy porównaniu biura, w którym wiele osób mówi równocześnie, z biblioteką, w której rozmawia kilka osób. To znaczna redukcja poziomu hałasu w domu, która umożliwia nowy sposób użytkowania okapu i kuchni. Przy natężeniu przepływu równym 500 m³/h, maksymalny wytwarzany hałas wynosi 45db/A: oznacza to redukcję hałasu o ponad 35% względem tradycyjnych okapów, przy równoczesnym utrzymaniu skuteczności filtrowania powietrza, dzięki trójwymiarowemu filtrowi z aluminium, zapewniającemu znaczną powierzchnię ssania. Space jest wykonany z hartowanego szkła o średnicy 78 cm, zaś elementy sterownicze znajdują się na cyfrowej klawiaturze z błyszczącej stali. Dostępny w wersjach z białego lub czarnego szkła, Space jest wyposażony również w lampy halogenowe oświetlające płytę kuchenną.

High Performance
Modele o niezwykle wysokiej skuteczności ssania, szczególnie polecane do dużych kuchni lub dla tych osób, których zwyczaje kulinarne wymagają intensywnego gotowania, smażenia, grillowania.

Elica Deep Silence
Okapy wyposażone w system Elica Deep Silence (EDS3) są najcichszymi na świecie. Zastosowana technologia umożliwia niezwykle cichą pracę okapu, wręcz niesłyszalną przy niskich prędkościach, co oznacza redukcję natężenia hałasu w otoczeniu o ponad 35% w porównaniu z tradycyjnymi okapami, nie pogarszając przy tym wydajności. EDS3 jest wyłącznym patentem firmy Elica.

Led light
Te okapy są wyposażone w systemy oświetleniowe oparte na technologii LED (Light Emitting Diode). Diody LED gwarantują optymalne oświetlenie płyty kuchennej ułatwiając przygotowywanie potraw. Poza tym, ich żywotność jest 10 razy dłuższa od tradycyjnych żarówek, a oszczędność energii elektrycznej wynosi 90%.

Long life filter
Innowacyjny filtr przeciwzapachowy o wysokim poziomie skuteczności działania, jedyny zdolny do samoregeneracji i o żywotności do maksymalnie 3 lat, podczas gdy okres żywotności filtrów standardowych wynosi średnio 3- 6 miesięcy. W celu utrzymania parametrów filtra, należy go myć co 2 lub 3 miesiące przy użyciu ciepłej wody i delikatnego detergentu lub w zmywarce w temperaturze 65°C. Po umyciu i usunięciu nadmiaru wody należy wygrzać filtr w piekarniku przez 10 minut w temperaturze 100°C.

Dane techniczne:

 • Wymiary (cm): ∅ 78
 • Wykończenie/Kolory: Szkło czarne + stal nierdzewna błyszcząca
 • Wersja: Wersja wyciągowa
 • Elementy sterownicze: LCD 3V + I
 • Oświetlenie: Led 2x3 W
 • Natężenie przepływu IEC (m3/h): 240-464 (603)
 • Poziom hałasu db(A): 45-55 (60)
 • Pobór (W): 255
 • Wyjście (mm): 150
 • Klasa energetyczna: B
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie