• TINYON IP 2000 HD (NPC‑20012-F2)

1227.54
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Brak towaru

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Kamera sieciowa TINYON IP 2000 HD (NPC-20012-F2)

Kamery MicroBox 720p i VGA firmy Bosch do zastosowań wewnętrznych to kompletne, gotowe do użycia sieciowe wizyjne systemy dozorowe w niewielkich i eleganckich obudowach. Kamery te wprowadzają zaawansowaną technologię firmy Bosch do domów, niewielkich biur i sklepów jako niedrogie rozwiązanie, które sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań.
kompaktowa i estetyczna konstrukcja sprawdza się doskonale w instalacjach, w których ważną rolę pełni rozmiar i wygląd obudowy. Zestaw kamery zawiera uniwersalny uchwyt montażowy, który umożliwia łatwe ustawienie urządzenia i uzyskanie optymalnego obszaru obserwacji.

Zapis bezpośrednio w kamerze
Wewnętrzne gniazdo karty microSD obsługuje do 2 TB pojemności pamięci. Karty microSD można używać do lokalnego zapisywania alarmów. Zapis obrazu w pamięci RAM przed wystąpieniem alarmu umożliwia ograniczenie szerokości pasma w sieci przeznaczonej do rejestracji lub — jeśli możliwy jest zapis na karcie microSD — wydłuża żywotność nośnika zapisu.

Dwukierunkowa transmisja dźwięku
Wersja 720p ma wbudowany mikrofon i głośnik, które umożliwiają zdalnym użytkownikom nasłuchiwanie odgłosów na danym obszarze oraz przekazywanie komunikatów głosowych gościom i intruzom. W razie potrzeby funkcja wykrywania dźwięku może posłużyć do wyemitowania alarmu.

Zabezpieczenie antysabotażowe i wykrywanie ruchu Dostępna jest szeroka gama opcji konfiguracyjnych dotyczących alarmów antysabotażowych. Wbudowany algorytm wykrywający ruch w obrazie może być również stosowany do emitowania sygnału alarmowego. Funkcje dostępne w chmurze Kamera obsługuje funkcję wysyłania obrazów JPEG na podstawie czasu lub alarmu do czterech różnych kont. Mogą to być między innymi serwery FTP lub usługi przechowywania danych w chmurze (np. Dropbox). Istnieje także możliwość wyeksportowania klipów wideo i obrazów JPEG do tych kont. Po wyzwoleniu alarmu może zostać wysłane powiadomienie w wiadomości e-mail lub SMS. Dzięki temu operator jest zawsze informowany o niespodziewanych zdarzeniach.

Specyfikacja techniczna

  • Przetwornik: 1/4" CMOS
  • Rozdzielczość: 720p, 480p, 432p, 240p, 288p, 144p (NPC-20012) 480p, 240p (NPC-20002)
  • Kompresja obrazu H.264; M-JPEG
  • Analiza zawartości obrazu: Motion+
  • Czułość: Kolor0,25 lx, Mono 0,05 lx
  • Zakres dynamiki: Szeroki zakres dynamiki 69db
  • Automatyczna migawka elektroniczna (AES) Stała (1/30 [1/25] ÷ 1/15 000)
  • Maksymalna częstotliwość odświeżania: 30 kl./s (częstotliwość odświeżania M-JPEG może być różna w zależności od obciążenia systemu)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie