• PODUSZKI

  • Parametry

Poduszka idealna

Czym wyróżnia się idealna poduszka? Wyróżnia się elegancją, funkcją dekoracyjną i relaksującą. Tak właśnie według nas brzmi definicja idealnej poduszki. Mamy nadzieję, że dla Państwa idealna poduszka ma tą samą definicję. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z kategorią „poduszki”, która znajduje się na tej stronie internetowej. Każdy przedmiot, który znajduje się w tej kategorii jest bardzo dokładnie opisany, jest też dołączone do niego zdjęcie. Poduszki, które oferujemy, wykonane są z materiałów o najwyższej, jakości, które zapewniają jej piękny wygląd jak również gwarantują wygodne i bezproblemowe użytkowanie. Poduszki sprowadzamy od najlepszych producentów z całego świata, dzięki czemu mamy stuprocentową pewność, że otrzymają Państwo najlepszy i wyjątkowy produkt. Przeglądając poszczególne kategorie na stronie internetowej mogliście Państwo sami się przekonać, że przedmioty, które tutaj oferujemy nawiązują swą stylistyką do stylu skandynawskiego i francuskiego. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Państwa do dekorowania i urządzania pomieszczeń właśnie w tych stylach, które obecnie są bardzo modne. Systematycznie uzupełniamy  naszą ofertę o różnego rodzaju nowości, które również mogą być dla Państwa nową inspiracją.


Poduszki AMZ SZAMOTUŁY

Odpowiednio dobrana poduszka zapewni spokojny sen i pozwoli zregenerować siły. Ale poduszka poduszce nie równa. Dlatego przywiązujmy wagę do firm produkujących wyroby pościelowe. Te z dużym stażem, często rodzinne, dbają o swoich klientów i szybko zyskują popularność na rynku. Jedną z takich firm jest AMZ SZAMOTUŁY.

To firma rodzinna, prowadzona z pasją przez ekspertów w swojej dziedzinie. Powstała w roku 1991 w Szamotułach i do tej pory z powodzeniem produkuje poduszki i kołdry. Dzisiaj jest znana i ceniona w Europie, jak i w wybranych krajach na świecie. Posiada rozbudowany asortyment, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Jej największymi atutami jest doświadczona kadra pracowników i technologów, nieustanne ulepszanie procesów technologicznych, używanie wyselekcjonowanych materiałów i surowców, jak również posiadanie najbardziej rozpowszechnionego certyfikatu Oeko-Tex potwierdzającego stosowanie do produkcji tylko bezpiecznych dla zdrowia surowców i materiałów. Dewizą firmy jest tworzenie wysokiej jakości produktów w zgodzie z tradycją i ekologią.

Eksperci i technolodzy z firmy AMZ ulepszają produkty i procesy produkcyjne, a ciągła rozbudowa i modernizacja parku maszynowego pozwala produkować nowsze i lepsze produkty. W ofercie są produkty z wypełnieniem naturalnym (puch i pierze z gęsi) i syntetycznym, czyli poduszki dla alergików. Są produkty przeznaczone dla dzieci od pierwszych chwil życia, a więc produkowane z naciskiem na bezpieczeństwo użytkowania i komfort, a także dla hoteli i szpitali - z myślą o trwałości, łatwości w utrzymaniu czystości i komforcie użytkownika.
Jedno jest pewne - zapewnią bezpieczny sen i pozwolą na pełną regenerację organizmu.